Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Platby

Vyber si kategorii
Způsoby platby

Hlavní zásady pro platbu:

  • při zadávání vždy pečlivě zkontrolujte číslo účtu a kód naší banky
  • vždy zadejte a pečlivě zkontrolujte variabilní symbol
  • částku udejte v přesné výši přesně tak, jak je na faktuře, nezaokrouhlujte
  • na poukázku údaje vypisujte čitelně, nejlépe hůlkovým písmem
  • pokud vám něco není zcela jasné, neváhejte nás kontaktovat (nejlépe mailem na fakturace@inext.cz nebo telefonicky 576 510 000)

Jednorázovým bankovním převodním příkazem (preferovaný způsob)

Příkaz lze podat bance buď elektronicky nebo v papírově formě. Při platbě vždy uveďte číslo účtu příjemce včetně kódu banky, variabilní symbol a částku. Všechny tyto údaje naleznete na faktuře. Částku nikdy nezaokrouhlujte. Specifický symbol není využíván. Všechny zadané čísla prosím zkontrolujte jinak nebude příkaz správně zpracován. Jako doklad o platbě Vám bude sloužit výpis z vašeho bankovního účtu.

Důležité upozornění: 
Od 1.1.2015 se některým klientům změnilo číslo účtu pro platby na 23456/2700. Pokud máte naveden trvalý příkaz, NEMUSÍTE jej zatím měnit. Stávající čísla účtů jsou zatím platná.

V hotovosti na pobočce

Fakturu lze uhradit v hotovosti na našich pracovištích ve Vsetíně a ve Zlíně v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod. (adresy najdete na této stránce). Pro rychlé zpracování prosím vezměte s sebou VŽDY fakturu. Za příjem hotovosti není účtován žádný poplatek. Obdrženou stvrzenku dobře uschovejte, doporučená doba úschovy je 12 měsíců od data splatnosti faktury.

Trvalým bankovním převodním příkazem

Příkaz lze podat bance buď elektronicky nebo v papírově formě. Při platbě vždy uveďte číslo účtu příjemce včetně kódu banky a částku. Částku nikdy nezaokrouhlujte. Důležitým údajem na trvalém příkazu je datum splatnosti a četnost. Pokud je Vaše služba účtována čtvrtletně, splatnost by měla být vždy v první polovině prvního měsíce kalendářního čtvrtletí. (například 10.ledna za služby za 1-3 měsíc). Nikdy neudávejte splatnost dopředu (například platbu za služby za 1-3 měsíc neplaťte již v prosinci). Variabilní symbol uveďte z aktuální, tedy nejmladší faktury, kterou máte k dispozici, když příkaz zadáváte. Následně již ho nemusíte měnit přesto, že další obdržené faktury budou mít variabilní symboly jiné. Trvalý příkaz nikdy nezadávejte podle první faktury, kterou obdržíte (je většinou na nestandardní částku, např. obsahuje aktivační poplatky nebo dopočet neúplného čtvrtletí). Pro čtvrtletní platby zadejte interval plateb čtvrtletní, pro měsíční pak měsíční (zabráníte tím odesílání peněz z vašeho účtu častěji než je potřeba). Všechny potřebné údaje naleznete na faktuře. Specifický symbol není využíván. Všechna zadaná čísla prosím zkontrolujte, jinak nebude příkaz správně zpracován. Jako doklad o platbě Vám bude sloužit vždy výpis z vašeho bankovního účtu.
Pokud příkaz z nějakého důvodu měníte, vždy se ujistěte, že původní příkaz pozbývá svou platnost, zabráníte tím tomu, že peníze odejdou z vašeho účtu vícekrát za stejné fakturační období.

V hotovosti poštovní poukázkou A

Při platbě vždy uveďte číslo účtu příjemce včetně kódu banky, variabilní symbol a částku. Všechny tyto údaje naleznete na faktuře. Částku nikdy nezaokrouhlujte. Dále vepište adresu příjemce a adresu odesilatele. Adresa odesilatele se musí shodovat s adresou na faktuře. Pokud tedy platíte složenkou za někoho jiného, uveďte vždy adresu z faktury, nikoliv svoji. Specifický symbol není využíván, taktéž do zprávy pro příjemce nic nevpisujte, údaje nejsou nijak zpracovávány. Poštovní poukázka není v této chvíli součástí odesílaných faktur, poukázku dostanete na každé České poště. Obdrženou stvrzenku dobře uschovejte, doporučená doba úschovy je 12 měsíců od data splatnosti faktury.

Vzor poukázky:

V hotovosti poštovní poukázkou C (využijte raději složenku A)

Při platbě vždy uveďte adresu odesilatele jak je vytištěna na faktuře. Pokud tedy platíte složenkou za někoho jiného, uveďte vždy adresu z faktury, nikoliv svoji. Částku nikdy nezaokrouhlujte. Variabilní symbol uveďte do zprávy pro příjemce, žádné další informace nepřidávejte, nejsou zpracovávány. Poštovní poukázka není v této chvíli součástí odesílaných faktur, poukázku dostanete na každé České poště. Jako adresu příjemce uveďte INTERNEXT 2000 s.r.o., Palackého 166, 755 01 Vsetín. Obdrženou stvrzenku dobře uschovejte, doporučená doba úschovy je 12 měsíců od data splatnosti faktury.

Vzor poukázky:

Hotovostním vkladem na účet příjemce

Fakturu lze uhradit v hotovosti na kterékoliv pobočce ČSOB vkladem na náš účet. Peníze vkládejte přesně podle údajů na faktuře, nezapomeňte správně zadat a zkontrolovat variabilní symbol. Pokud zde dojde k chybě, s největší pravděpodobností vaši platbu nebudeme schopni přiřadit a faktura bude figurovat jako nezaplacená. U tohoto způsoby platby nemáme žádnou možnost dodatečné identifikace plátce. Obdrženou stvrzenku dobře uschovejte, doporučená doba úschovy je 12 měsíců od data splatnosti faktury.

SIPO

Tento způsob platby je aktuálně k dispozici pouze obyvatelům domů ve správě Stavebního bytového družstva Budovatel Zlín. O možnosti této platby se informujte na některém z našich pracovišť.

Inkasem z účtu

Tento způsob platby není aktuálně k dispozici.

Vzor vystavené faktury:

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

    168 _ _ _ _ _ _ _ cosmonaut big_tv kopie 4 _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ Created with Sketch.