Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Od domény po server

Domény a Serverhosting

Umíme toho hodně, kromě internetu a chytrých televizí i serverhosting a webhosting. Pokud tvoříš weby, můžeš je hostovat na našich serverech. Naše servery při své komunikaci využívají veškerou dostupnou kapacitu páteřní sítě INTERNEXT 2000. A pokud máš svůj počítačový server, můžeš jej uložit do našeho datacentra.

Ikona server
Stín ikony
Světlo ikony
Světlo v pozadí ikony
Podstavec ikony
Hvězdy

Webhosting

Nabízíme profesionální úroveň hostování www stránek a aplikací na našich špičkových serverech.

INTERNEXT Webhosting, to je kvalitní prostředí pro Vaši aplikaci na platformě operačního systému Linux.
Samozřejmostí služby je vzdálený FTP přístup pro aktualizaci obsahu stránek a podrobná statistika přístupů – Webalizer, která zaznamenává návštěvnost stránek a informuje o ní pomocí přehledných grafických výstupů.
Datový objem prostoru je standardně nastaven na hodnotu 5 GB.

Ikona domain
Stín ikony
Světlo ikony
Světlo v pozadí ikony
Podstavec ikony
Hvězdy

Domény

Pro registraci domén jsme pro Vás připravili samostatnou aplikaci
Tvá doména.

Ikona server
Stín ikony
Světlo ikony
Světlo v pozadí ikony
Podstavec ikony
Hvězdy

Serverhosting

Server hosting je pokročilé řešení pro uživatele se specifickými požadavky – například vysoké datové přenosy, aplikace výrazně zatěžující server nebo specifické nároky na konfiguraci. Serverhostingové služby jsou obsluhovány v datovém centru ADAPTIVITY.

Pod serverhosting zahrnujeme:

Dedikovaný server je fyzický server, který je vyhrazen jen a pouze pro vaše potřeby. Objednáte-li si dedikovaný server, platíte měsíční poplatek zahrnující pronájem serveru, spotřebu jeho elektrické energie a konektivitu. Na server si můžete nainstalovat prakticky libovolný software a provozovat na něm libovolné aplikace.

Managed server je varianta dedikovaného serveru, který za Vás spravuje poskytovatel. Stará se o správu software, pravidelné aktualizace, bezpečnostní záplaty, zálohování a podobně.

Virtuální server je pronájem části výpočetního výkonu, paměti a diskového prostoru výkonného serveru. Na serveru běží virtualizační software, který umožňuje rozdělit výkon serveru a provozovat současně více instancí operačního systému. Celý systém se pro Vás tváří jako běžný server – můžete použít Vámi vybraný operační systém a instalovat vlastní aplikace.

 

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

    168 _ _ _ _ _ _ _ cosmonaut big_tv kopie 4 _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ Created with Sketch.