Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Telefonování přes internet - VOIP

VOIP

Víš, co je zkratka VoIP? My ti to povíme – Voice over Internet Protocol. A jak už název sám říká, jde o moderní službu, která se využívá pro volání prostředí internetu.

Ikona mobile
Stín ikony
Světlo ikony
Světlo v pozadí ikony
Podstavec ikony
Hvězdy

Telefonní číslo

Při objednání služby získáte veřejné telefonní číslo, které je dosažitelné z jakéhokoli telefonního přístroje i mobilu. Při používání VOIP nepoznáte rozdíl od klasické pevné linky. Můžete si k nám převést i číslo vaší stávající pevné linky.

Ikona tarif
Stín ikony
Světlo ikony
Světlo v pozadí ikony
Podstavec ikony
Hvězdy

Jaké jsou výhody?

Volání přes internet je moderní a kvalitní, nikdo nepozná rozdíl. Vy naopak poznáte mimořádnou úsporu nákladů.

Ceník internetového volání

Internext Telefon Špička
pracovní dny 7:00 – 19:00
Mimo špičku
19:00 – 7:00 + víkendy a státní svátky
Tarifikace
Minimální hovorné měsíčně 61 Kč
Volání v sítí Internext Zdarma
Volání na pevné linky v ČR 0,96 Kč 0,59 Kč 60 + 60s
Volání do mobilních sítí v ČR 4,71 Kč 30 + 30s

Zařízení pro provoz Internext Telefon

LINKSYS SPA112

Telefonní adaptér na 2 linky. Adaptér se připojuje do internetu a pracuje nezávisle na vašem počítači. Poskytne dvě pevné telefonní linky, na každou je možné připojit více analogových telefonů paralelně. Pro odchozí volání je možné použít libovolný telefon, pro příchozí hovory vyzvánějí všechny zároveň.

Cena: 1 682 Kč

LINKSYS SPA122

Telefonní adaptér SPA122 poskytuje 2 standardní telefonní porty s nezávislými telefonními čísly pro připojení analogových telefonů (nebo faxu) a interní router pro LAN konektivitu.

Cena: 1 924 Kč

Cisco SPA303

Základní třílinkový IP telefon business třídy, poskytující možnost využívat služby VOIP. Funkce jako snadné přesměrování hovorů, konference, až 256-bitové šifrování hovorů a mnohé další, jsou jen zlomkem možností, které tento IP telefon svému uživateli nabízí. SPA303-G2 vyniká velmi jednoduchou instalací a správou pomocí webového rozhraní nebo menu na monochromatickém LCD displeji s rozlišením 128 x 64 bodů. Podporuje trojici telefonních linek a má dva 10/100BASE-T RJ45 porty s funkcí switche pro připojení k síti a počítači. Díky tomu není nutný další switch, ke kterému by byl připojen telefon a počítač. Samozřejmostí jsou funkce jako hlasitý odposlech, identifikace volajícího účastníka a adresář na 100 jmen.

Cena: 2 529 Kč

SIEMENS GIGASET A540 IP Black

Praktický bezdrátový telefon s dlouhým dosahem signálu a funkcemi pro zvýšení kvality zvuku. Základní IP funkce: vysoce kvalitní VoIP řešení s chytrým on-line pohodlím (HD voice, info služby) / až 6 SIP účtů různých poskytovatelů / rozšiřitelný telefonní systém s funkcí více linek až pro 6 sluchátek / individuálně přiřazené účty sluchátkům (specificky směr odeslat a přijmout) systém typu více linek (6x VoIP + 1 PSTN) umožňuje: výběr linky pro každý hovor výběrem z menu až 3 hovory zároveň: 2 hovory přes internet nebo 1 hovor přes pevnou linku + 2 hovory přes internet snadná konfigurace internetové telefonie (VoIP) pomocí průvodce / stahování profilů poskytovatelů

Cena: 2 166 Kč

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

Obchodní centra

Zlín

Vsetín

Uherské Hradiště

168 _ _ _ _ _ _ cosmonaut _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _