Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Wi-Fi routery

Vyber si svůj Wi-Fi router do domácnosti i kanceláře

Router je základ a potřebuješ ho za všech okolností. To on umí připojit více počítačů a zařízení v domácnosti k jedné internetové přípojce. U nás dostaneš i takový, který ti přenese raketovou rychlost 1Gbps.

Chci dobrý základ
do domácnosti

Wi-Fi router tp-link TL-WR840N

Bezdrátový router TL-WR840N poskytuje bezdrátový výkon až 300 Mbit/s. Jedná se o zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácností. Router je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her.

Cena: 499 Kč
včetně DPH
Zařízení pro ty, co se nespokojí se základem

Wi-Fi router tp-link Archer C6

Gigabitový WiFi router s duálním pásmem. Díky technologii AC umožňuje router Archer C6 připojit váš počítač nebo notebook 3x rychleji než s bezdrátovým standardem N. Pásmo 2,4/5 GHz poskytuje rychlost 1200 Mb/s. Archer C6 je skvělou volbou pro bezproblémové streamování filmů v HD rozlišení, hraní online her a další aplikace náročné na rychlost přenosu dat.

Cena: 1 129 Kč
včetně DPH
Rozšiřte snadno pokrytí ve Wi-Fi síti

Extender AC1200 + Wi-Fi router tp-link Archer C6

Kombinací bezdrátového extenderu AC1200 a Wi-Fi routeru tp-link Archer C6 získáte perfektní řešení pro dosah Wi-Fi do všech koutů vašeho rozlehlého bytu či domu. Bezdrátový Extender AC1200 oživí mrtvé zóny ve Wi-Fi síti díky silnému rozšíření s kombinovanou rychlostí přenosu dat až 1,2Gbit/s. Pracuje v obou pásmech 2,4GHz (300Mbit/s) i 5GHz (867Mbit/s) a zajistí stabilnější používání bezdrátové sítě.

Cena: 2 028 Kč
včetně DPH
Řešení Wi-Fi bez kompromisů

Wi-Fi router tp-link Deco M5

Dokonalé pokrytí bezdrátovým signálem napříč celou domácností. Důmyslný systém TP-LINK Deco M5 představuje nejjednodušší cestu, jak rozšířit WiFi signál v celém vašem domě. Z rychlého a stabilního internetu tak mohou benefitovat všechna zařízení na ploše až 510 m2.

Cena: 7 590 Kč
včetně DPH
Dvoupásmový WiFi router pro náročné

TP-Link Archer AX23

S WiFi routerem TP-Link Archer AX23 si v domácnosti vytvoříte ideální podmínky pro rychlé a bezproblémové internetové připojení. Router pracuje ve dvou pásmech a díky moderní technologii Wi-Fi 6 zvládne zajistit připojeným přístrojům rychlost internetu až 1,8 Gb/s. Pokud vaše zařízení nepodporují bezdrátové připojení, můžete využít nabídku LAN portů a zapojit je pomocí kabelu. Svou síť nastavíte a spravujete přes aplikaci Tether v chytrém telefonu, všechna data máte vždy přehledně k dispozici.

Cena: 1 598 Kč
včetně DPH

Jak objednat?

Stačí nám zavolat nebo napsat a nahlásit
zájem o dodání routeru.

Tel: 576 510 000
Mail: info@internext.cz

V ceně není nastavení routeru a instalace (připojení routeru přiloženým UTP kabelem k počítači, případně bezdrátové připojení notebooků) našimi techniky u zákazníka. V ceně není pevné připojení dalších počítačů v objektu, instalace dalších zásuvek, apod.
Routery obvykle nastavujeme v naší provozovně a za nastavení účtujeme částku 303 Kč. S touto částkou prosím počítejte i v případě, že vám router přiveze náš technik v rámci instalace připojení.
Pokud vám router přiveze technik a jeho návštěva nebude spojena s instalací připojení, bude vám účtována částka 605 Kč.
V případě složitějšího nastavení a zprovoznění bude účtována částka dle stráveného času technika každá započatá hodina práce.

Informace pro klienty a jak postupovat v případě poruchy:

 1. Každý router je našimi techniky nastaven a plně připraven pro instalaci u zákazníka.
 2. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem. Heslo je spolu s routerem předáno zákazníkovi.
 3. V případě poruchy může zákazník zvolit jednu z těchto možností řešení:
  • doručit nebo přivézt router k odeslání autorizovanému servisnímu středisku. Pokud je router v záruce, je oprava nebo výměna zdarma. Reklamační řízení musí být vyřešeno do 30 dnů.
  • telefonicky dohodnout termín, kdy zákazník přiveze router (případně i notebook, pokud je problém v komunikaci s notebookem) a tyto komponenty přivézt a na počkání nechat vyřešit problém technickým oddělením ve Vsetíně nebo ve Zlíně. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 0,5 hodiny (303 Kč).
  • Pokud je router neopravitelný technickým oddělením, bude odeslán na reklamaci autorizovanému servisnímu středisku. Takový zásah je pak zdarma. telefonicky dohodnout termín servisního zásahu technika na místě u klienta. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 1 hodina (605 Kč).

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

  168 _ _ _ _ _ _ _ cosmonaut big_tv kopie 4 _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ Created with Sketch.