Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Wi-Fi routery

Vyber si svůj Wi-Fi router do domácnosti i kanceláře

Router je základ a potřebuješ ho za všech okolností. To on umí připojit více počítačů a zařízení v domácnosti k jedné internetové přípojce. U nás dostaneš i takový, který ti přenese raketovou rychlost 1Gbps.

Chci dobrý základ
do domácnosti

Wi-Fi router tp-link TL-WR840N

Bezdrátový router TL-WR840N poskytuje bezdrátový výkon až 300 Mbit/s. Jedná se o zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácností. Router je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her.

Cena: 480 Kč
včetně DPH
Zařízení pro ty, co se nespokojí se základem

Wi-Fi router tp-link Archer C5

Gigabitový WiFi router s duálním pásmem. Díky technologii AC umožňuje router Archer C5 připojit váš počítač nebo notebook 3x rychleji než s bezdrátovým standardem N. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rychlost 300 Mb/s a volnější pásmo 5 GHz až 867 Mb/s, takže Archer C5 je skvělou volbou pro bezproblémové streamování filmů v HD rozlišení, hraní online her a další aplikace náročné na rychlost přenosu dat.

Cena: 980 Kč
včetně DPH
Komplexní WiFi systém se dvěma jednotkami

Wi-Fi router tp-link Deco M4

Komplexní WiFi systém s technologií MESH se dvěma jednotkami. Notebook, telefon nebo tablet se vždy automaticky připojí k té nejrychlejší Deco jednotce. Z rychlého a stabilního internetu tak mohou benefitovat všechna zařízení na ploše až 260 m2 (při použití dvou jednotek). Místa se slabým signálem přestanou existovat.

Cena: 2 880 Kč
včetně DPH
Řešení WiFi bez kompromisů

Wi-Fi router tp-link Deco M5

Dokonalé pokrytí bezdrátovým signálem napříč celou domácností. Důmyslný systém TP-LINK Deco M5 představuje nejjednodušší cestu, jak rozšířit WiFi signál v celém vašem domě. Z rychlého a stabilního internetu tak mohou benefitovat všechna zařízení na ploše až 510 m2.

Cena: 6 580 Kč
včetně DPH

Jak objednat?

Stačí nám zavolat nebo napsat a nahlásit
zájem o dodání routeru.

Tel: 576 510 000
Mail: info@internext.cz

V ceně není nastavení routeru a instalace (připojení routeru přiloženým UTP kabelem k počítači, případně bezdrátové připojení notebooků) našimi techniky u zákazníka. V ceně není pevné připojení dalších počítačů v objektu, instalace dalších zásuvek, apod.
Routery obvykle nastavujeme v naší provozovně a za nastavení účtujeme částku 242 Kč. S touto částkou prosím počítejte i v případě, že vám router přiveze náš technik v rámci instalace připojení.
Pokud vám router přiveze technik a jeho návštěva nebude spojena s instalací připojení, bude vám účtována částka 484 Kč.
V případě složitějšího nastavení a zprovoznění bude účtována částka dle stráveného času technika každá započatá hodina práce.

Informace pro klienty a jak postupovat v případě poruchy:

  1. Každý router je našimi techniky nastaven a plně připraven pro instalaci u zákazníka.
  2. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem. Heslo je spolu s routerem předáno zákazníkovi.
  3. V případě poruchy může zákazník zvolit jednu z těchto možností řešení:
    • doručit nebo přivézt router k odeslání autorizovanému servisnímu středisku. Pokud je router v záruce, je oprava nebo výměna zdarma. Reklamační řízení musí být vyřešeno do 30 dnů.
    • telefonicky dohodnout termín, kdy zákazník přiveze router (případně i notebook, pokud je problém v komunikaci s notebookem) a tyto komponenty přivézt a na počkání nechat vyřešit problém technickým oddělením ve Vsetíně nebo ve Zlíně. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 0,5 hodiny (242 Kč).
    • Pokud je router neopravitelný technickým oddělením, bude odeslán na reklamaci autorizovanému servisnímu středisku. Takový zásah je pak zdarma. telefonicky dohodnout termín servisního zásahu technika na místě u klienta. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 1 hodina (484 Kč).

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

Obchodní centra

Zlín

Vsetín

Uherské Hradiště

168 _ _ _ _ _ _ cosmonaut _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _