Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Wi-Fi routery

Vyber si svůj Wi-Fi router do domácnosti i kanceláře

Router je základ a potřebuješ ho za všech okolností. To on umí připojit více počítačů a zařízení v domácnosti k jedné internetové přípojce. U nás dostaneš i takový, který ti přenese raketovou rychlost 1Gbps.

Chci dobrý základ
do domácnosti

Wi-Fi router tp-link TL-WR841N

Ideální síťový router s funkcí Wi-Fi (bezdrátového přístupového bodu), který se hodí především do domácnosti. Zprostředkuje internet mezi několik dalších počítačů buď bezdrátově pomocí Wi-Fi signálu nebo klasicky kabelem, pro který jsou připraveny až 4 porty s přenosovou rychlostí až 100Mbps.

Cena: 1 099 Kč
včetně DPH
Chci dobrý základ
do kanceláře

Wi-Fi router MikroTik RB941-2nD

Výkonný Wi-Fi router od firmy Mikrotik vhodný do domácnosti a kanceláří. Router má integrované dvě 1,5 dBi antény pracující v pásmu 2,4 GHz, kompatibilní 802.11b/g/n a přenosovou rychlost až 300Mbps.

Cena: 1 199 Kč
včetně DPH
Chci řešení
bez kompromisů

Wi-Fi router NETIS WF2780

Ideální síťový router s funkcí Wi-Fi (bezdrátového přístupového bodu), který se hodí především do domácnosti. Zprostředkuje internet mezi několik dalších počítačů buď bezdrátově pomocí Wi-Fi signálu nebo klasicky kabelem, pro který jsou připraveny až 4 porty s přenosovou rychlostí až 1Gbps.

Cena: 1 890 Kč
včetně DPH

Jak objednat?

Stačí nám zavolat nebo napsat a nahlásit
zájem o dodání routeru.

Tel: 576 510 000
Mail: info@internext.cz

V ceně je nastavení routeru a instalace (připojení routeru přiloženým UTP kabelem k počítači, případně bezdrátové připojení notebooků) našimi techniky u zákazníka. V ceně není pevné připojení dalších počítačů v objektu, instalace dalších zásuvek, apod.

Informace pro klienty a jak postupovat v případě poruchy:

  1. Každý router je našimi techniky nastaven a plně připraven pro instalaci u zákazníka.
  2. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem. Heslo je spolu s routerem předáno zákazníkovi.
  3. V případě poruchy může zákazník zvolit jednu z těchto možností řešení:
    • doručit nebo přivézt router k odeslání autorizovanému servisnímu středisku. Pokud je router v záruce, je oprava nebo výměna zdarma. Reklamační řízení musí být vyřešeno do 30 dnů.
    • telefonicky dohodnout termín, kdy zákazník přiveze router (případně i notebook, pokud je problém v komunikaci s notebookem) a tyto komponenty přivézt a na počkání nechat vyřešit problém technickým oddělením ve Vsetíně nebo ve Zlíně. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 0,5 hodiny.
    • Pokud je router neopravitelný technickým oddělením, bude odeslán na reklamaci autorizovanému servisnímu středisku. Takový zásah je pak zdarma. telefonicky dohodnout termín servisního zásahu technika na místě u klienta. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 1 hodina.

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

Obchodní centra

Zlín

Vsetín

Uherské Hradiště

168 _ _ _ _ _ _ cosmonaut _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _