Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Blog

09.11.2020

Jak doma zvýšit Wi-Fi signál? Pomůže extender

Zpět

Dnešní karanténní doba vyžaduje opravdu rychlé a kvalitní internetové připojení! Měli byste vědět, že je lepší používat internet přes kabel a nikoli jen přes router, ale chápeme, že používat Wi-Fi router je prostě pohodlnější. Někdy se ale může stát, že jste od routeru moc daleko a internet se vám seká nebo jede moc pomalu.
Pro tyto případy existuje parádní zařízení zvané Wi-Fi extender.

Cílem Wi-Fi extenderu je prodloužení dosahu sítě. Používá se tam, kde je signál Wi-Fi příliš ovlivněn zdmi a vzdáleností. Wi-Fi extender umožní pokrýt místa, kam by se normálně signál nedostal nebo by byl příliš slabý. Velkou výhodou je jednoduchost instalace a jeho zprovoznění – krabičku musíte zapojit do zásuvky a nastavit na vaši síť (správné SSID a heslo), načež extender naváže spojení s routerem a vše bude fungovat tak, jak má.

My máme nově v nabídce Extender AC1200, který je perfektním řešením slabého signálu.

Odteď už vám pojede internet rychlostí blesku i na „wifině“ 🙂

Hledáte internet a televizi? U nás najdete kvalitní optické připojení až do rychlosti 1 Gb/s.
Ověřte si, jestli jsme i u vás doma.

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

    168 _ _ _ _ _ _ _ cosmonaut big_tv kopie 4 _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ Created with Sketch.