Chceš rychlost 1 Gb/s?
INTERNET připojení bytu či rodinného domu
Chytrá televize
Balíček (internet+televize)
Péče a podpora

WiFi router

WiFi router MikroTik RB941-2nD

Výkonný WiFi router od firmy Mikrotik vhodný do domácnosti a kanceláří. Router má integrované dvě 1,5 dBi antény pracující v pásmu 2,4 GHz, kompatibilní 802.11b/g/n a přenosovou rychlost až 300Mbit/s. Velkou přednosti je také nízká spotřeba energie pouhých 3,5W a napájení skrz dodávány externí zdroj s konektorem microUSB. MikroTik RB941-2nD umožňuje širokou škálu nastavení a software routeru je neustálen vyvíjen a aktualizován.

WiFi router MikroTik RB941-2nD

Jednoduše tak připojíte:

 • všechny svoje notebooky
 • tablety, iPady, aj.
 • chytré telefony
 • a všechna další zařízení, která mají Wi-Fi
 

Cena: 1.199,- Kč včetně DPH
WiFi router tp-link TL-WR841NWiFi Router tp-link TL-WR841N

Ideální síťový router s funkcí WiFi (bezdrátového přístupového bodu), který se hodí především do domácnosti. Zprostředkuje internet mezi několik dalších počítačů buď bezdrátově pomocí wi-fi signálu nebo klasicky kabelem, pro který jsou připraveny až 4 porty s přenosovou rychlostí až 100Mbps.

Jednoduše tak připojíte:

 • všechny svoje notebooky
 • tablety, iPady, aj.
 • chytré telefony
 • a všechna další zařízení, která mají Wi-Fi

WiFi router je kompatibilní se zařízeními 802.11b/g/n a poskytuje přenosové rychlosti až 300Mbps. Nabízí lepší výkon pro surfování na webu, email a sdílení souborů.

Cena: 1.099,- Kč včetně DPH
WiFi router NETIS WF2780WiFi Router NETIS WF-2419

Ideální síťový router s funkcí WiFi (bezdrátového přístupového bodu), který se hodí především do domácnosti. Zprostředkuje internet mezi několik dalších počítačů buď bezdrátově pomocí wi-fi signálu nebo klasicky kabelem, pro který jsou připraveny až 4 porty s přenosovou rychlostí až 1Gbps.

Jednoduše tak připojíte:

 • všechny svoje notebooky
 • tablety, iPady, aj.
 • chytré telefony
 • a všechna další zařízení, která mají Wi-Fi

WiFi router je kompatibilní se zařízeními 802.11b/g/n/ac a poskytuje přenosové rychlosti až 300Mbps. Nabízí lepší výkon pro surfování na webu, email a sdílení souborů.

Cena: 1.890,- Kč včetně DPH
Jak postupovat:

Stačí nám zavolat nebo napsat a nahlásit zájem o dodání routeru.
Tel: 576 510 000
Email: info@inext.cz

V ceně je nastavení routeru a instalace (připojení routeru přiloženým TP kabelem k počítači, případně bezdrátové připojení  notebooků) našimi techniky u zákazníka! Žádné další skryté poplatky. Doprava zdarma.
V ceně NENÍ pevné připojení dalších počítačů v objektu, instalace dalších zásuvek, apod.


Informace pro klienty a jak postupovat v případě poruchy:

 1. Každý router je našimi techniky nastaven a plně připraven pro instalaci u zákazníka.
 2. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem. Heslo je spolu s routerem předáno zákazníkovi.
 3. V případě poruchy může zákazník zvolit jednu z těchto možností řešení:
  • doručit nebo přivézt router k odeslání autorizovanému servisnímu středisku. Pokud je router v záruce, je oprava nebo výměna zdarma. Reklamační řízení musí být vyřešeno do 30 dnů.        
  • telefonicky dohodnout termín, kdy zákazník přiveze router (případně i notebook, pokud je problém v komunikaci s notebookem) a tyto komponenty přivézt a na počkání nechat vyřešit problém technickým oddělením ve Vsetíně nebo ve Zlíně. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 0,5 hodiny.
   Pokud je router neopravitelný technickým oddělením, bude odeslán na reklamaci autorizovanému servisnímu středisku. Takový zásah je pak zdarma.        
  • telefonicky dohodnout termín servisního zásahu technika na místě u klienta. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 1 hodina. 
ZAVOLÁME VÁM
SPAM kód
Upozorňujeme, že tento formulář neslouží pro hlášení technických poruch.

Kontakty na obchodní centra:

Profil Facebook
Profil G+