Chceš rychlost 1 Gb/s?
INTERNET připojení bytu či rodinného domu
Chytrá televize
Balíček (internet+televize)
Péče a podpora

Webhosting, Serverhosting

WEBHOSTING

Nabízíme vám profesionální úroveň hostování vašich www stránek a aplikací na našich špičkových serverech. Servery při své komunikaci využívají veškerou dostupnou kapacitu páteřní sítě INTERNEXT 2000.

INTERNEXT Webhosting, to je kvalitní prostředí pro vaši aplikaci na platformě operačního systému Linux. Podporujeme statické i dynamické stránky s podporou PHP a MySQL databází.
Samozřejmostí služby je vzdálený FTP přístup pro aktualizaci obsahu stránek a podrobná statistika přístupů - Webalizer, která zaznamenává návštěvnost stránek a informuje o ní pomocí přehledných grafických výstupů.
Datový objem prostoru je standartně nastaven na hodnotu 5 GB.SERVERHOSTING

Server hosting je pokročilé řešení pro uživatele se specifickými požadavky - například vysoké datové přenosy, aplikace výrazně zatěžující server nebo specifické nároky na konfiguraci. Serverhostingové služby jsou obsluhovány v datovém centru ADAPTIVITY.
Pod server hosting zahrnujeme:

Dedikovaný server je fyzický server, který je vyhrazen jen a pouze pro vaše potřeby. Objednáte-li si dedikovaný server, platíte měsíční poplatek zahrnující pronájem serveru, spotřebu jeho elektrické energie a konektivitu. Na server si můžete nainstalovat prakticky libovolný software a provozovat na něm libovolné aplikace.

Managed server je varianta dedikovaného serveru, který za vás spravuje poskytovatel. Stará se o správu software, pravidelné aktualizace, bezpečnostní záplaty, zálohování a podobně.

Virtuální server je pronájem části výpočetního výkonu, paměti a diskového prostoru výkonného serveru. Na serveru běží virtualizační software, který umožňuje rozdělit výkon serveru a provozovat současně více instancí operačního systému. Celý systém se pro vás tváří jako běžný server - můžete použít vámi vybraný operační systém a instalovat vlastní aplikace.
ZAVOLÁME VÁM
SPAM kód
Upozorňujeme, že tento formulář neslouží pro hlášení technických poruch.

Kontakty na obchodní centra:

Profil Facebook
Profil G+