Chceš rychlost 1 Gb/s?
INTERNET připojení bytu či rodinného domu
Chytrá televize
Balíček (internet+televize)
Péče a podpora

Věrnostní program a slevy

Ve věrnostním programu jsou ceny služeb uvedeny s věrnostní slevou. Pokud jste si vybrali a chcete využívat službu z věrnostního programu, podmínky pro poskytnutí slevy splníte po nasmlouvaných měsících řádného užívání služeb (věrnostní období).

Sleva se však projeví ve vyúčtování již od počátku, to znamená od aktivace (instalace) služby z věrnostního programu. Pokud však nesplníte podmínky pro poskytnutí slevy, zašleme Vám opravné vyúčtování ceny. V opravném vyúčtování Vám doúčtujeme cenu služeb ve standardní výši, a to od počátku probíhajícího věrnostního období.

Věrnostní výhody Vám rádi poskytneme i v následujícím věrnostním období, a to za stejných podmínek. Věrnostní výhody Vám rádi poskytneme i v následujícím věrnostním období, a to za stejných podmínek. Před koncem uplynutí výročí platnosti naší smlouvy Vám od nás přijde na e-mailovou adresu uvedenou ve smlouvě potvrzovací mail. Pokud si budete chtít stávající podmínky zachovat, bude nutné nám v tomto e-mailu potvrdit Vaše souhlasné stanovisko.
ZAVOLÁME VÁM
SPAM kód
Upozorňujeme, že tento formulář neslouží pro hlášení technických poruch.

Kontakty na obchodní centra:

Profil Facebook
Profil G+