Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Akce pro studenty

Milí studenti, v lokalitách, kde máme optický internet, vás připojíme rychlostí 100 Mb/s za akční cenu 260 Kč s DPH a to i na délku smlouvy jeden rok. S námi se nemusíte uvazovat na více let, abyste dostali věrnostní výhodné ceny.

Milujeme Zlín a vážíme si každého nového studenta, který pozdvihne zlínskou kulturu. Proto od nás místo klasické ceny 325 Kč dostanete 20 % slevu.

Co pro získání slevy musíte udělat?

  • být student na UTB ve Zlíně (je jedno jaký ročník nebo fakulta)
  • při podpisu smlouvy nám donést potvrzení o studiu – pokud jej ještě ze studijního nebudete mít, stačí nám například nahlédnout na zvací dopis na VŠ.
  • zavolat na 576 510 000, napsat mail na info@internext.cz, messenger. A nebo přijít osobně k nám na pobočku vedle fotbalového stadionu.
  • a to je vše, žádné další podmínky nemáme, s rychlostí 100 Mb/s můžete stahovat a nahrávat skripta, filmy, fotky, videa a prezentace, jak se vám zachce
  • akce platí do 15. října 2021

________________________________________________________________________________________________________________

Pozor: V sekci internet si zadejte své bydliště a ihned uvidíte, zda je rychlost 100 Mb/s dostupná na vaší adrese. Na webu tomuto optickému tarifu říkáme
100 MEGA+. Vy tady cenu 260 Kč bez aktivace uvidíte pouze u dvouleté smlouvy, nicméně pro vás je tato cena platná už při délce smlouvy na jeden rok.

 

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

    168 _ _ _ _ _ _ _ cosmonaut big_tv kopie 4 _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ Created with Sketch.