Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Wi-Fi router tp-link Deco M4

Důmyslný systém TP-LINK Deco M4 představuje nejjednodušší cestu, jak rozšířit WiFi signál v celém vašem domě. Z rychlého a stabilního internetu tak mohou benefitovat všechna zařízení na ploše až 260 m2 (při použití dvou jednotek). Podobně jako u routerů stejné značky je i nastavení tohoto systému velmi jednoduché a intuitivní. Se systémem TP-LINK místa se slabým signálem přestanou existovat. Už nebudete muset pobíhat po domě a hledat kout s nejsilnějším pokrytím. Dvojice satelitů totiž zajistí rychlé a stabilní připojení po celém domě a klidně i na zahradě. Velkou předností je taky to, že k systému Deco M4 lze připojit bez problému přes 100 zařízení.

tp-link Deco M4

Klíčové vlastnosti WiFi systému TP-LINK Deco M4

  • Špičkový systém pro rozšíření WiFi po celém objektu
  • Dva satelity pokryjí plochu o rozloze 260 m2
  • Do systému lze připojit více než 100 zařízení
  • Pracuje v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz
  • Rychlost až 1 167 Mb/s
  • Snadná instalace pomocí aplikace v mobilním telefonu
  • Rodičovská kontrola
  • Kompatibilní s Amazon Alexa a dalšími modely Deco

Deco M4 v rodinném domě

TP-LINK Deco M4: vysoká rychlost a skvělá stabilita

TP-LINK Deco M4 poskytne vysokou rychlost a precizní stabilitu. Zdlouhavé načítání webových stránek vás se systémem TP-LINK nepotká. Využívá totiž bezdrátovou technologii 802.11ac, která ve srovnání s routery předchozí generace zajistí až 3× rychlejší připojení a pohodlně obslouží i více než stovku připojených zařízení. Vše při zachování vysoké rychlosti a prvotřídní stability.

Satelity TP-LINK Deco každému zařízení nabídnou nejvyšší možnou rychlost připojení a společně utvářejí stabilní WiFi síť. Jakmile se vzdálíte mimo dosah jednoho vysílače, přístup k internetu vezme na svá bedra další vysílač, který je zrovna v dosahu. Díky tomu můžete libovolně procházet domem a usazovat se k práci nebo zábavě kde se vám zrovna zlíbí.

Snadná instalace Deco M4

Instalace celého systému Deco probíhá přes jednoduchou mobilní aplikaci. Sledujte pokyny na displeji svého telefonu a během několika minut budete mít vše nastavené a plně funkční. Ke všem zařízením budete mít k dispozici funkci rodičovské kontroly, umožňující vymezit čas, který vaše děti tráví online, anebo blokovat závadný obsah.

Parametry a specifikace

Typ Dual-band
Rychlost WiFi přenosu 1 167 Mb/s
Standardy 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Konektory LAN 2 x
Pokročilé funkce Dual-Band (2,4 + 5 GHz), Gigabit LAN, QoS (Quality of Service), MU-MIMO, Rodičovská kontrola
Cena 2 880 Kč

Jak objednat?

Stačí nám zavolat nebo napsat a nahlásit zájem o dodání routeru.

Tel: 576 510 000
Mail: info@internext.cz

V ceně není nastavení routeru a instalace (připojení routeru přiloženým UTP kabelem k počítači, případně bezdrátové připojení notebooků) našimi techniky u zákazníka. V ceně není pevné připojení dalších počítačů v objektu, instalace dalších zásuvek, apod.
Routery obvykle nastavujeme na naší pobočce a za nastavení účtujeme částku 242 Kč. S touto částkou prosím počítejte i v případě, že vám router přiveze náš technik v rámci instalace připojení.
Pokud vám router přiveze technik a jeho návštěva nebude spojena s instalací připojení, bude vám účtována částka 484 Kč.
V případě složitějšího nastavení a zprovoznění bude účtována částka dle stráveného času technika každá započatá hodina práce.

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

Obchodní centra

Zlín

Vsetín

Uherské Hradiště

168 _ _ _ _ _ _ cosmonaut _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _