Stiskněte ENTER pro vyhledávání

Blog

02.12.2021

Kuki vánoční nadílka filmů a pohádek

Zpět

Sice ještě není Štědrý den, ale jeden vánoční dárek dostaneš s předstihem! Od 6. prosince 2021 najdeš v telce Kuki vánoční nadílku 450 filmů a pohádek, rozdělených podle žánru do 6 tematických sbírek. Všechny snímky dnes zpřístupníme najednou, koukat na ně můžeš až do 30. ledna 2022.

V každé ze 6 sbírek najdeš 75 nahrávek, které jsou pro všechny zákazníky Kuki zdarma. Čekají tě tyto tematické sbírky filmů:

Hezky česky (české a slovenské filmy)
Lásky čas (romantické filmy)
Smích povolen (komedie)
Akční jízda (akční filmy)
V říši divů (kreslené filmy)
Bylo nebylo (české pohádky)

A kde si vánoční nadílku rozbalíš? V novém řádku DÁREK, který se zobrazuje po spuštění Kuki na začátku nabídky. Zároveň sbírky filmů najdeš seřazené na předních pozicích v sekci Seriály.

Ke spuštění konkrétního filmu potřebuješ mít pouze zpřístupněný TV kanál, ze kterého je jeho nahrávka pořízena.

Na jaké filmy se můžeš těšit?

Hezky česky
Česká tvorba jak se patří. Celé Vánoce tě budou bavit desítky filmů z tuzemského rybníčku, a to dobře známé klasiky i nové snímky. Z časem prověřené kvality na tebe čekají třeba Slavnosti sněženek, Rozmarné léto nebo Adéla ještě nevečeřela. Z novějších filmů se těš na Teorii tygra, Gympl, Teroristku či Sebemilence.

Lásky čas
Ach ta romantika, co bychom bez ní dělali… Filmy plné lásky v naší vánoční nadílce nesmí chybět, najdeš je ve sbírce Lásky čas. Ta obsahuje trháky jako Hříšný tanec, La La Land, Fotr je lotr, nebo Králova zahradnice.

Smích povolen
Vánoce jsou z velké části o zábavě, zařazení komedií do nadílky filmů tedy byla jasná volba! Bránici si budeš trhat u Mého souseda zabijáka, Zoolandera i Báječného Mikea. Tebe i celou rodinu zaručeně pobaví také Mládí v trapu a Bláznivá školka. Doporučujeme zhlédnout ještě Sedm psychopatů a Truman Show.

Akční jízda
Je libo trochu adrenalinu? Postará se o něj sbírka Akční jízda, ve které se skrývá pořádná nálož akčních filmů. Mezi nimi Šílený Max, Černý jestřáb sestřelen a Hellboy. Mladší diváci pak ocení oblíbený akčňák Amazing Spiderman, rychlost tepu dokonale zvedne dramatická podívaná Vyměřený čas. Tak sedni na gauč, připoutej se a divoká akční jízda může odstartovat!

V říši divů
Tuto sbírku ocení hlavně děti, ale zaručeně se u ní pobaví i dospělí diváci. Je nabitá oblíbenými animáky, a to jak z Česka, tak ze zahraničí. Odreaguj se u Pata a Mata ve filmu, Příšerek z vesmíru či Malého prince. Nejmenší diváky jistě potěší Hotel Transylvánie a Autopohádky.

Bylo nebylo
České pohádky: největší vánoční klasika ze všech vánočních klasik. Bylo nebylo v sobě ukrývá hromadu oblíbených pohádek, z nichž velkou část bez pochyby znáš. Uvidíš například Lásku na vlásku, Čertí brko, Pyšnou princeznu, Lotranda a Zubejdu nebo Sedmero krkavců. Během vánočních svátků navíc v této sbírce najdeš úplně nové pohádky, které budou mít letos premiéru.

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Čt: 8.00 — 17.00
Pá:        8.00 — 16.00
Technická podpora
Po - Pá: 7.30 — 20.00
So - Ne: 9.00 — 17.00

Máš dotaz? Ozveme se Ti

    168 _ _ _ _ _ _ _ cosmonaut big_tv kopie 4 _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ moon _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ satelitte _ _ sputnik _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ ico_ Created with Sketch.