Chceš rychlost 1 Gb/s?
Chytrá televize
INTERNET připojení bytu či rodinného domu
Balíček (internet+televize)
Péče a podpora

Kuki TV

Kuki TV je televize nové generace. Díky této televizi již nikdy nepřijdete o svůj oblíbený pořad. Jen s Kuki můžete nahrávat, vracet se v čase a každý měsíc měnit svoji programovou skladbu. Navíc všechny kanály je možné vracet až 48 hodin do minulosti. Kuki je možné sledovat v televizi, tabletu nebo na mobilu a vždy tak mít přístup ke stejným nahrávkám i funkcím. Dovolte, aby se televize přizpůsobila Vám a vašim potřebám!


Prodlužte si svůj den

Kuki umí cestovat v čase
S Kuki TV se můžete dívat na své oblíbené pořady až 48 hodin zpětně. Stačí, když si vyberete čas, kam se chcete vrátit, a nic nepropásnete. Přenese vás do minulosti okamžitě, a to jen na dvě kliknutí. Díky Kuki už o nic nepřijdete, umí totiž cestovat v čase až o 2 dny. Pouze vyberete čas, potvrdíte ho, a Kuki vás ihned přenese zpátky do minulosti.

Neztrácejte čas hledáním dalších dílů

Kuki je pro vás všechny nahraje.
Už nikdy nepropásnete žádný díl svého oblíbeného seriálu či pořadu. Nemusíte ho ani hledat v televizním programu, protože vám vždycky všechny sama nahraje. Kuki nahrává více než stovku nejoblíbenějších seriálů, a to až půl roku po jejich odvysílání. Všechny vám přehledně setřídí a zobrazí jako doma v knihovně. Službu Nahrávám seriály si zamilujete.
Nahrávejte si cokoliv a odkudkoliv

Odjíždíte na víkend pryč?
Nevadí, Kuki vám vše nahraje. A pokud jste zapomněli nastavit nahrávání svého oblíbeného filmu či sportovního přenosu a už nejste doma? Stačí, když si nahrávání zapnete prostřednictvím svého mobilu a Kuki vám nahraje až 100 hodin pořadů. Vybrané pořady vám nahraje odkudkoliv. Hlavně pohodlně, klidně i z vaší chalupy. Vy se pak na ně můžete podívat, kde budete chtít. Pořady v Kuki zůstanou nahrány i tři měsíce a k dispozici vám je až 100 hodin nahrávání.Všude si budete připadat jako doma

Kuki na svých zařízeních vždycky poznáte.
Ať už sledujete televizi, používáte mobil, tablet či notebook, Kuki je vždycky stejná. Nezáleží ani na tom, jaký používáte operační systém, vždycky se mu přizpůsobí a automaticky synchronizuje. Veškeré pořady, nahrávky, seriály nebo filmy najdete vždy tak, jak jste je rozkoukali. Klidně i na jiném zařízení.Zhlédněte všechny filmové trháky

Kuki vám naservíruje ty nejlepší filmy.
Nestíháte chodit na filmy do kina? S Kuki si je pustíte v té nejlepší kvalitě a z pohodlí vlastního gauče. Filmy jsou ve vysokém rozlišení, s českým i originálním dabingem a českými titulky. Podpora domácího kina je samozřejmostí. Užijte si své filmové hrdiny v té nejvyšší kvalitě!
ZAVOLÁME VÁM
SPAM kód
Upozorňujeme, že tento formulář neslouží pro hlášení technických poruch.

Kontakty na obchodní centra:

Profil Facebook
Profil G+